У райдержадміністрації 18 січня відбулося засідання ініціативної групи з питання реалізації постанови Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”. Зокрема, з підготовки установчих зборів для формування складу нової громадської ради при Менській райдержадміністрації.

За повідомленням сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату РДА, засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Невжинський. Учасники засідання обговорили склад робочого органу установчих зборів, порядок їх ведення та питання, які будуть винесені на розгляд.

Установчі збори по створенню громадської ради планується провести 28 січня 2011 року у читальному залі центральної районної бібліотеки.

*   *   *

Повідомлення ініціативної групи про проведення установчих зборів громадської ради при Менській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування складу громадської ради при Менській районній державній адміністрації відбудуться 28 січня 2011 року в читальному залі центральної районної бібліотеки. Початок зборів о 10 годині.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, біографічну довідку делегованого представника та копії документів, що підтверджують легалізацію громадської організації.

Телефон для довідок 2-13-70.

Коментарі закриті.