VirastyukПоки журналісти брали у найсильнішої людини планети інтерв’ю, представники нашої області Ігор Присівок та Ярослава Милько чекали своєї черги. Не кожного дня випадає нагода поспілкуватися з Василем Вірастюком. Фото з архіву Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М.Островського.

Юний шестикласник зі Стольного Ігор Присівок, який переміг у обласному турі конкурсу дитячого читання, наприкінці квітня побував на фестивалі «Книгоманія» у Львові.

– Протягом трьох днів я набрався вражень на все життя, – розповів «Нашому слову» Ігор. – Мені та іншим учасникам фестивалю подарували багато цікавих книжок, а ще я познайомився з відомим силачем Василем Вірастюком, він мені навіть автограф залишив!

На фестивалі Ігореві дуже сподобалась грати у «Що? Де? Коли?». До речі, із 10 команд збірна Чернігівської, Черкаської та Кіровоградської областей виборола друге місце. Вразила хлопця і зустріч із письменником Костянтином Матвієнко, яка пройшла дуже емоційно.

Почесного звання «Найкращий читач України» було удостоєно 58 хлопців та дівчат. Діти побували на екскурсіях, відвідали найстарішу бібліотеку нашої країни, грали в інтелектуальні ігри та квести, взяли участь у цікавих дискусіях на літературну тематику.

Конкурс «Найкращий читач України – 2010» тривав цілий рік, у ньому взяли участь понад 130 тисяч школярів.

Коментарі закриті.