chytachiОбласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» пройшов 25 березня 2010 року в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського, повідомляє головне управління культури, туризму та охорони культурної спадщини ОДА.
В конкурсі на Чернігівщині взяли участь понад 2 тисячі учнів 6-7 класів. Кращі з них, переможці районних і міських турів конкурсу, братимуть участь у різноманітних конкурсах: конкурсі щоденників читання, контрольній з української, конкурсі знавців літератури (зарубіжної і української).

Всі учасники нагороджені книгами і подарунками від головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації та «Форуму видавців», обласного відділення Дитячого фонду України, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. А 2 переможці – Милько Ярослава з села Нехаївка Коропського району та Присівок Ігор із села Стольне Менського району поїдуть до м. Львова на дитячий фестиваль «Книгоманія».

Організовують щорічно цей конкурс Міністерство культури і туризму України, Міністерство освіти і науки України, громадська організація «Форум видавців», Національна бібліотека України для дітей.

Коментарі закриті.