У Міжнародному виставковому центрі столиці відбулося нагородження переможців обласного дитячого конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Перлини рідної Сіверщини», що його організувало і провело товариство «Чернігівське земляцтво» у Києві разом з районними та міськими адміністраціями області.

Про це «Нашому слову» повідомила заступник керівника Менського осередку Чернігівського земляцтва в Києві Валентина Терещенко.

Організатори конкурсу вирішили не обмежуватись трьома першими місцями і тому поділили учасників на вікові категорії, що дало змогу по кожній категорії визначити кращі роботи, а також перші – треті місця розділили між авторами декількох робіт. Таким чином збільшилась кількість переможців та номінантів.

У Мені в центрі дитячої та юнацької творчості працюють гуртки під керівництвом Інни Дубницької – людини творчої, з безмежною кількістю ідей, а також чуйним і добрим наставником для своїх учнів. На цьому конкурсі вихованки центру дитячої та юнацької творчості Оля Крамаренко і Таня Василець стали його номінантами. Роботи їх достойні уваги – це вишивка стрічками, оберіг, виготовлений з природних матеріалів, лялька з тіста у рамці, знак зодіаку, викладений з каменів на склі…

Усіх переможців та номінантів під час нагородження було відзначено грошовими преміями, а керівників і наставників – подяками від Чернігівського земляцтва.

Голова Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко
висловив своє щире захоплення роботою керівника гуртків Інни Дубницької та талановитими конкурсантками Ольгою Крамаренко і Тетяною Василець.

У заході взяли участь голова земляцтва Віктор Ткаченко, заступники голови та виконавчий директор, члени Ради та голови і активісти усіх відділень Чернігівського земляцтва.

Після нагородження роботи учасників конкурсу (переможців та домінантів) було виставлено на аукціон, на якому частину дитячих робіт викупили присутні земляки. Діти зі своїми наставниками побували на екскурсії у НСК «Олімпійський» та історичними місцями Києва.

Коментарі закриті.