Хто захоче – той буде їздити
Усе частіше за кермом учбового автомобіля можна побачити представниць прекрасної статі. Алла Шумна із Березни також вивчає водійські ази під керівництвом інструктора Сергія Шевчука.
Так каже директор районного спортивно-технічного клубу ТСО України Сергій Білик про тих, хто хоче мати водійське посвідчення, але вагається, чи подужає вивчити усі оті численні правила та навчитися кермувати автівкою.

За останні кілька років справи спортивно-технічного клубу значно поліпшилися. Повністю обладнано комп’ютерний клас, де можна потренуватися з вивчення Правил дорожнього руху в електронному вигляді, як і на екзамені.

А ще нинішнім слухачам курсів не доведеться трястися по Мені у тій легендарній блакитній напіврозваленій «копійці», про яку багато хто згадує з дрижаками. За три останні роки автопарк поповнився трьома новенькими авто: ВАЗ-2109, ВАЗ-2110 та DAEWOO SENS, придбано автобус, два мопеди.

Вартість навчання практично не зросла за останні роки. Якщо вчитися на легковий автомобіль, то потрібно викласти 1800 гривень, якщо опановувати мопед – 960 гривень. Дешевше відкрити ці дві категорії в одному комплекті: у такому разі «мопедна наука» коштуватиме 400 гривень.

Щодо Правил дорожнього руху, то в них постійно вносяться певні зміни, кардинальні новації відбулися протягом останніх двох років. Однак, запевняє Сергій Анатолійович, при бажанні вивчити усе це і скласти іспит будь-хто зможе. А досвідчені інструктори навчать, як кермувати навіть в умовах наших розбитих доріг.

Коментарі закриті.