Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання із статусом закладу ресторанного господарства.

При цьому, такий суб’єкт господарювання може здійснювати продаж на розлив вин виноградних натуральних сухих, якщо в ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями про це є відповідний запис органу, що видав таку ліцензію.

Відповідно до ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами і доповненнями (далі – Закон №481) роздрібна торгівля – діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів (ст. 15 прим. 3 Закону №481).

Продаж вин з доданням спирту (виноматеріалів оброблених) виноградних власного виробництва ординарних та марочних на розлив з тари місткістю від 50 до 600 л дозволяється суб’єктам господарювання первинного та змішаного виноробства виключно за місцем розташування таких суб’єктів господарювання у межах адміністративно-територіальних одиниць (міст, селищ, сіл) із сплатою акцизного податку у розмірі, встановленому Податковим кодексом України, якщо у ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями про це є відповідний запис органу, що видав таку ліцензію. Річні обсяги продажу вин (виноматеріалів оброблених) на розлив такими суб’єктами господарювання не можуть перевищувати 20 відсотків від річного обсягу вироблених виноматеріалів (ст. 15 прим.Закону№481).

Отже, продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання із статусом закладу ресторанного господарства.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Use detail when creating veins and contouring (defining) your cheeks

Here is the math part on why people fail:

Monday you weren’t perfect and forgot a snack.chaussure louboutin pas cher
14 Douglas 1: At Lake Havasu, junior Sienna Martinez got the only win for the Bulldogs, who snapped a four match winning streak to end the season 12 3.sac hermes birkin

Kee, Coleman and two other high school students assaulted two local women and their male friends from Plymouth at a party near the campus on April 22, according to a Hertford police incident report.mcm bag

PS Sacremento Kings sold to Sacremento group for $535 Million.michael kors uk sale
I tried to explode (my belt), but it wouldn’t.hollister online shop deutschland
He makes this point of view known elsewhere as well.Jordan Femme Pas Cher
Abby Oliver hit a three run homer against the Warriors.mcm bookbag
mcm tote bag

Коментарі закриті.