Колишній партизан Григорій Ященко потримав кулемет і згадав свою бойову юність.
Колишній партизан Григорій Ященко потримав кулемет і згадав свою бойову юність.

У Єліне Щорського району та на території музейно-меморіального комплексу партизанської слави «Лісоград» відбулися заходи з нагоди Дня партизанської слави та Дня ветерана за участю керівництва області, учасників підпільно-партизанського руху.

У нашому районі в живих зостався тільки один колишній партизан – 89-річний Григорій Ященко з Березни. З початку війни і до 1994 року він був рядовим, а згодом розвідником і кулеметником у партизанському з’єднанні Олексія Федорова.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятників «Партизанська сім’я» та Невідомому солдату у Єліне, а також побували на екскурсії у музеї історії партизанського руху на Чернігівщині.

Далі колишні партизани і всі присутні на святі поїхали до «Лісограду», де поклали квіти до пам’ятника партизанам на території музейно-меморіального комплексу партизанської слави та оглянули його.

Відбувся мітинг, на якому виступаючі згадали буремні воєнні роки і дякували за перемогу над ворогом усім захисникам Вітчизни, у тому числі і партизанам-підпільникам. Групі учасників заходу було вручено Подяки від обласної державної адміністрації та облради. Відзнаку від ОДА отримала голова районної ветеранської організації Раїса Москальська – за активну громадянську позицію та високий патріотизм у роботі з ветеранами та молоддю. Присутні заходу подивилися концертну святкову програму, яку підготували щорські аматори сцени. Солдатську кашу смакували всі – за щедро накритими столами серед вікових сосон місця вистачило і колишнім партизанам, і гостям, і воїнам АТО, яких теж було запрошено на урочистості.

Григорій Ященко, побачивши у музейно-меморіальному комплексі кулемет часів Великої Вітчизняної, взяв його до рук і мовив:

Точно такий, на 46 патронів, кулемет у роки партизанського підпілля був мені за доброго друга, не одному загарбнику вкоротив життя.

Григорій Давидович, ставлячи кулемет на місце, змахнув гірку сльозу – війни йому не забути ніколи і воєнних побратимів теж.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Look for Pakistan, and Jordan to be de stabilized Jordan because it a monarchy, Pakistan because Sindh is the only province that does not want to break awayIDC MarketScape provides a clear framework in which the product and service offerings, capabilities and strategies, and current and future market success factors of IT and telecommunications vendors can be meaningfully compared.cheap ray bans sunglasses

The Digital Content NewFronts, as they’re properly called, originated as a way to spur advertiser interest in the emerging digital video market, and that they have done.mcm backpack for sale

The Carolina start was only the second action for Bachman since he was recalled Feb.mcm backpacks

The positive effects of playing sports are not only seen on a physical level.mcm bookbag
We will build the company through greenfield investment, capacity expansion, organic growth, continued development of innovative technologies and synergistic acquisitions.cheap ray ban sunglasses

“I’ve been here for seven years, so this is what I’m used to,” he said.toms wedges
ceinture hermes

Коментарі закриті.