DSC_4840

Після 19 години 9 травня над містом розігралася шалена гроза. Через прямі попадання блискавки у лінії електропередач кілька разів виникали перенапруги в електромережах.

Як пояснив «Нашому слову» директор РЕМ Сергій Аношко, у результаті першого прямого попадання блискавки вийшла з ладу підстанція №206, яка подає струм до центральної районної лікарні. За 20 хвилин місту дали електрику – її постачання відновили з резервної лінії. Через кілька хвилин – нове попадання блискавки, вже у центрі міста, поблизу колишнього побуткомбінату. Енергетикам довелося поморочитися, поки знайшли, де ж саме сталося пошкодження. Саме через ц попадання припинилося електропостачання на водонапірній башті, місто лишилося без води на два дні. Комунальники, щоправда, включали дизель по дві години увечері й уранці, однак тиск у водогоні був занизький.

Наслідки стихії були ліквідовані аж у вівторок надвечір, менським енергетикам довелося терміново викликати спеціалістів з Ніжина, з Чернігівських міських мереж.

Під час тієї недільної грози сталися ще два пошкодження – у напрямку  Кукович пізно увечері була пошкоджена ізоляція повітряної лінії, проблеми з електропостачанням виникали й у Степанівці та Волосківцях.

Коментарі закриті.