Гром.-рада-липень-2014-(2)На засіданні Громадської ради при Менській РДА 29.07.2014 року було розглянуто два питання – пропозиції районній раді по формуванню списку присяжних і пропозиції оргкомітету по святкуванню 23 річниці Незалежності України кандидатур до журі конкурсу на найкращий опис шляхів розвитку держави та суспільства для побудови країни нашої мрії.

Положення про конкурс в кінці матеріалу.

Також обговорено питання обміну досвідом між громадськими радами, долучення активних громадян до управління суспільними справами, заплановано розглянути питання підготовки до життя району під час опалювального сезону, а також про підготовку до розгляду запланованих раніше питань про роздержавлення ЗМІ і  благоустрій.

Положення про конкурс до 23-ї річниці незалежності України

Мета конкурсу: маючи за мету розвиток суспільства та побудову досконалої української держави, наповнення сутнісним змістом головного державного свята – Дня незалежності України, оргкомітет з проведення заходів до Дня незалежності України оголошує конкурс на найкращий опис шляхів розвитку держави та суспільства для побудови країни нашої мрії.

 Учасники конкурсу: учасниками конкурсу можуть бути мешканці Менського району та вихідці з Менщини, які зараз мешкають поза територією району, вік учасників необмежений, також в конкурсі можуть брати участь колективні роботи від громадських, політичних організацій, груп, зібрань людей, підприємств, установ та організацій різної форми власності.

Конкурс проводиться окремо в 3-х вікових категоріях: до 18 років; 19 – 35 років; 36 і більше років. В кожній віковій категорії визначають одного переможця. Також визначається найкраща колективна робота.

Вимоги до конкурсних робіт, що допускаються до участі у конкурсі: до участі в конкурсі допускаються творчі роботи (описи, нариси, твори, есе, тощо) в художньому, публіцистичному, офіційному стилях. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 3000 друкованих знаків з пробілами. Роботи мають бути подані в електронному вигляді на адресу: polit@mena-rayon.gov.ua (із позначкою на конкурс)до 18 серпня 2014 року

Робота повинна відповідати на питання: «Що мешканцям Менського району потрібно робити, щоб Україна перетворилася на сучасну розвинуту країну з високим рівнем життя?»

Надсилаючи роботу на конкурс учасники автоматично дають згоду на оприлюднення їхніх робіт та їхніх персональних даних: прізвища та ім’я і населеного пункту проживання в засобах масової інформації. Також, для індивідуальних учасників, вказується вікова категорія.

Журі конкурсу: Журі конкурсу формується Оргкомітетом за поданнями громадської ради при Менській райдержадміністрації, політичних партій, органів місцевого самоврядування та громадськості до 05 серпня 2014 року.

Робота конкурсної комісії проводиться гласно і публічно.

Критерії оцінювання: здатність забезпечити, при реалізації, поставлену в меті конкурсу ціль, лаконічність, оригінальність, грамотність, реалістичність викладеного матеріалу.

Заохочення учасників конкурсу: переможці отримають грошову премію у розмірі 100 грн.

Підведення підсумків конкурсу: журі оцінює роботи, що надійшли на конкурс, та запрошує переможців для публічного оголошення результатів та відзначення під час вечірньої програми 24 серпня 2014 року. Найкращі роботи та рішення журі можуть бути опубліковані в засобах масової інформації та на ітернет-ресурсах.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;She feels it is her reward for working on her Saturn issuesMemorial contributions may be made to Sacred Heart of Jesus Capital Fund.mcm backpack for sale
If a referendum were not to be granted, I can see the conditions for radicalisation ideas to be common in Scotland.scarpe prada uomo
There are a hundred groups in the world that think they colonized.prada outlet

Hurricane force winds and 50 foot seas can quickly threaten even the sturdiest ships in the seas off Alaska.michael kors bags sale uk
“But it would mean they’d have to impose a little more discipline on themselves.toms sale
2), field goal percentage (.boutique hermes
Not avoiding the sport altogether.christian louboutin pas cher
timberland uk

Коментарі закриті.