Найближча газета навесні цього року розповідала про надзвичайно обдаровану городищанку Юлію Харченко, яка навчалася у Синявській школі. На всеукраїнській олімпіаді з російської мови і літератури дівчині вручили сертифікат, що дає право на безкоштовне навчання без вступних екзаменів у будь-якому виші Росії. Який же Юля обрала?

Школярці однаково легко давалися всі предмети навчальної програми – як точні, так і гуманітарні. Юля закінчила нинішнього року школу із золотою медаллю.

Ще навчаючись, брала активну участь у олімпіадах районного та обласного рівнів. У минулому навчальному році дівчина посіла перше місце на районній, а потім і на обласній олімпіадах з російської мови та літератури і була запрошена до участі у всеукраїнській. Там Юля отримала сертифікат на право безкоштовного навчання без вступних іспитів у будь-якому вузі Російської Федерації.

Окрилена можливістю навчатися за кордоном, Юля подала запит на вступ до одного з вишів Росії, а тоді передумала і вирішила не покидати рідної України.

– Шкода було випускати зі школи розумну і виважену ученицю, – каже директор Синявської школи Надія Коваленко. – На обласній олімпіаді з української мови вона посіла третє місце, і тому була звільнена від складання державної підсумкової атестації і автоматично отримала 12 балів. Юля пройшла на безкоштовне навчання до трьох вишів, з яких обрала Національний авіаційний університет, що в Києві.

Найближча газета бажає талановитій і розумній дівчині обов’язково досягти життєвої мети і бути здоровою та щасливою.

Коментарі закриті.