діти1Пришкільні табори відпочинку – це важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. 16 червня голова райдержадміністрації Олександр Мисник у супроводі начальника відділу освіти Леоніда Литовченка відвідали дитячі пришкільні табори у Жовтневій та Макошинській школах.

Під час зустрічі з директорами пришкільних таборів та директорами шкіл очільник району цікавився програмами відпочинку, забезпеченням продуктами харчування, транспортними послугами та іншими питаннями діяльності таборів. Основну увагу акцентував на забезпеченні якісного харчування та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог.

Нагадуємо, що цього року пришкільні табори розпочали роботу з 2 червня. Всього в районі працює 26 таборів, де відпочивають 1006 дітей шкільного віку, що становить 33% від загальної кількості учнів. Тривалість зміни 14 днів. Фінансування відпочинкової кампанії проводиться за рахунок бюджетних коштів, коштів батьків та спонсорів.

Перед відкриттям таборів районні контролюючі служби провели ретельну перевірку їх готовності до оздоровчого сезону. Перевіряли відповідність санітарним нормам їдалень, санвузлів, забезпечення якісними, свіжими харчовими продуктами, стан протипожежної безпеки тощо.

Менська РДА

Коментарі закриті.