IMG_6720З метою ознайомлення шкільної молоді зі світом професій, зокрема, які користуються підвищеним попитом на місцевому ринку праці, інформацією про навчальні заклади, послугами, які надає служба зайнятості шкільній молоді, можливістю визначити схильність до певного типу професій, Менський районний центр зайнятості в лютому провів акцію «Випускник» і 2 профорієнтаційні уроки для учнів міста.

Учням надали інформацію про те, що ринок праці Менщини уже сьогодні потребує робочих рук і саме робітнича професія гарантує людині реальний заробіток, а також ознайомили з ситуацією на регіональному та державному ринку праці.

Крім того учні дізналися про світ професій, про професії (спеціальності) актуальні на місцевому ринку праці, способи, як уникнути помилок і розчарувань при виборі свого майбутнього професійного шляху та під час працевлаштування, отримали змогу попрацювати з папками з описами професій. Разом із спеціалістами районного центру зайнятості учні вивели „формулу вибору професії”. Тепер кожен учень знає, що існує «формула вибору професії», яка в загальному вигляді показує як прийняти оптимальне рішення.

Школярі випускних класів активно включились в дискусію на тему: „Яка професія престижна?”, проте, після багатьох наведених аргументів переконались у тому, що всі професії престижні й потрібні, якщо до них відноситись відповідально та підходити із знанням справи.

Зацікавленість у дітей викликав сучасний спосіб пошуку роботи “Мобільний сервіс 730” та Веб-портал и Державної служби зайнятості та «Труд».

Наприкінці заходу бажаючі отримали чимало інформаційного роздаткового матеріалу про послуги служби зайнятості.

Автор: Юрій Стальниченко, головний спеціаліст Менського районного центру зайнятості.

pharmacy canada \ for sale \ http://norxotc.com/ \ bebstwayonline.com \ where to buy

Коментарі закриті.