IMG_1047Навіщо Міськрада під головуванням Федора Фесюна турбується про возвеличення символів мертвої комуністичної ідеології? Чи не тому, що це дозволяє ігнорувати сьогоденні потреби людей?

Автор дуже добре розуміє людей, з котрими спілкувався під Троїцьким ринком, і абсолютно не розуміє депутатів міськради. Навіть депутат Володимир Салій, котрий досить критично висловився щодо ініціативи по вшануванню героїв комуністичного режиму, проголосував “за”. Чим пояснити таку нелогічність? Намаганням догодити голові міськради з розрахунку на відповідну взаємність з його боку щодо інтересів самого депутата?

Спостерігаючи за відношенням депутатів Менської міськради до людей, автор прагне докорінно змінити практику діяльності міськради. Приміром, запровадити практику щотижневих зустрічей міського голови з менянами в місці торгівлі сільгосппродукцією і обговорення з ними під відеозапис проблем громади з наступним розміщенням відеозаписів в інтернеті для суспільного обговорення. Але ж для цього потрібно розпочинати компанію по відкликанню цього складу депутатів і міського голови та підготовки і обрання нових! У всякому випадку, про стандарти роботи депутатів і міського голови варто починати розмову вже зараз.

І ще. Досить часто міський голова вже на самій сесії пропонує внесення питань до порядку денного та ставить їх на голосування. Дуже неприємно було дивитися, як було відхилене прохання колишнього міського голови Білого поставити на голосування його прохання дозволити бути присутнім на сесії. Ні, цей склад міськради не є складом слуг громади, і слід визнати, що їх обрання було великою помилкою менян.

Коментарі закриті.