Місцеві бюджети району за січень – жовтень по загальному фонду поповнилися на 70,9 мільйона гривень.

 

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 70,9 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 124,8%).

 

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 21,7 мільйона гривень, або на 44,1%.

 

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 10 місяців цього року отримано в сумі майже 34,0 мільйона гривень. Це на 8,3 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 136,9%.

 

Податок на майно з урахуванням плати за землю склав 18,9 мільйона гривень (114,1% до плану). У порівнянні з січнем-жовтнем попереднього року надходження зросли на 4,3 мільйонів, або на 29,4%.

 

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січні – жовтні в бюджеті району на ці потреби направлено 87,7% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90,1%.

 

Протее, станом на 1 листопада, зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 4,7 мільйона гривень, з неї – 0,3 млн грн за термінами виплати, що пройшли. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, не враховують реальну потребу в коштах на здійснення таких видатків.

 

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

За інформацією фінансового управління райдержадміністраці

Коментарі закриті.