финансыПротягом січня-жовтня 2013 року фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 24,3 млн. грн. До бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 11,8 млн. грн. 

За матеріалами контрольних заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 178 управлінських рішень, правоохоронними органами розпочато 79 досудових розслідувань. Крім того, за результатами участі залучених спеціалістів розпочато 71 досудове розслідування, повідомляє Хвиля Десни.

Для відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 44 позови на суму 15,7 млн. грн. Також перед органами прокуратури, керівниками установ та організацій ініційовано 57 позовів.
За вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 452 посадових осіб, до дисциплінарної — 141, до матеріальної — 52, звільнено із займаних посад — 24 осіб.

До підприємств, установ та організацій, на яких під час контрольних заходів виявлено порушення, у 234 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Коментарі закриті.