Платники податку мають змогу засобами клієнтського програмного забезпечення направляти електронні запити щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ та суми податку, на яку мають право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Витяг з системи електронного адміністрування, який надається платнику, містить інформацію щодо:

стану рахунку (залишок на рахунку/заборгованість),

суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування,

складових формули розрахунку такої суми.

Крім того, зробивши відповідні запити, платники мають можливість отримати Витяг з системи щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН, за рахунок суми залишку від’ємного значення попередніх (звітних) податкових періодів, а також Витяг в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ.

Нагадуємо, що електронні формати документів розміщені на офіційному веб-порталі ДФС України в розділі «Головна/Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/реєстр електронних форм податкових документів».

Крім того, нові електронні форми податкових документів розміщуються на офіційному веб-порталі ДФС України у розділі «Головна/Електронна звітність/Актуальні нововведення».

Користуючись електронними сервісами, ви заощаджуєте робочий час. Це дозволяє спростити ведення бізнесу та скоротити до мінімуму контакти з працівниками органів ДФС.

Авансові внески з податку на прибуток у жовтні платники перераховують на нові бюджетні рахунки

У зв’язку із внесенням змін до бюджетної класифікації наказом Мінфіну від 20.07.2015 №651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» Державна казначейська служба закрила рахунки для зарахування до державного та місцевих бюджетів надходжень авансових внесків з податку на прибуток.

У жовтні суми авансових внесків з податку на прибуток платники мають перераховувати на бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку податку на прибуток підприємств

Коментарі закриті.