Робоча група у складі експертів митної та прикордонної служби США, що перебуває в Україні з метою надання допомоги у реформуванні митної служби, розпочала знайомство з роботою пунктів пропуску на державному кордоні з відвідування міжнародного автомобільного пункту пропуску «Нові Яриловичі» у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС.

Експерти ознайомились з організацією роботи пункту пропуску та оглянули інфраструктуру.

Цікавили іноземних гостей питання здійснення митного оформлення. Особливу увагу при цьому звертали на заходи з недопущення переміщення вантажів з порушенням законодавства, а також наявність технічних можливостей щодо запобігання контрабанді.

З керівництвом митниці обговорили стан взаємодії у даних питаннях з білоруськими колегами, які працюють на суміжному пункті пропуску «Нова Гута». Чернігівські митники наголосили, що важливу роль у обміні інформацією відіграє використання програми «Prinex». Це дозволяє у режимі реального часу оцінювати можливі ризики при митному оформленні вантажів.

З метою ознайомлення з нюансами роботи на внутрішніх митних постах, американці відвідали підрозділ митного посту «Чернігів-вантажний», що розташований у місті Козелець Чернігівської області. Де змогли оцінити організацію роботи з митного контролю та оформлення вантажу, що надійшов в Україну з Китаю.

Коментарі закриті.