ТОВ «Менський дитячий оздоровчий комплекс «Казковий-2» розташований в мальовничому місці – урочищі Остреч, за 3 км від м. Мена, на березі однойменної річки. «Казковий-2» займає територію 8,45 га. Територія огороджена та постійно охороняється.


Для проживання дітей в ТОВ «ДОК «Казковий-2» є 15 спальних будинків літнього типу (кімнати на 3 – 6 дітей). Працює душова, обладнане водоймище для купання дітей площею 0,7 га. Територія закладу оснащена спортивними майданчиками: волейбольним, футбольним, баскетбольним, для настільного тенісу.Для організації культурно-масових заходів використовується літня сцена на 250 місць, танцювальний майданчик.До послуг відпочиваючих дітей два зариблені ставки.Педагогічним колективом проводяться лекції та бесіди різної тематики, розважальні ігри. Згідно з планом культмасової роботи проводяться масові заходи, концерти, музичні вечори, дискотеки, екскурсії в місцевий зоопарк та краєзнавчий музей. Для виступу з концертами запрошуються професійні артисти та дитячі колективи художньої самодіяльності. Оздоровчими процесами керує педагогічна рада.


Харчування в дитячому закладі організовано п’ятиразове, з розрахунку 37 гривень на день. Їдальня та всі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним нормам і обладнані необхідним інвентарем та обладнанням.

На території є обладнаний медичний пункт з ізолятором, де цілодобово чергують кваліфіковані працівники (лікар, медсестра ) для надання невідкладної медичної допомоги.

Дитячий оздоровчий комплекс в одну зміну приймає 150 дітей віком від 7 до 18 років. Термін оздоровлення – 14, 18 або 21 день. Вартість 1 ліжко-дня становить 110 гривень, з яких працюючим батькам 40 грн. відшкодовує ФСС, батькам-працівникам АПК та соціальної сфери села (вчителі, бібліотекарі, працівники ФАП, ветеринарної медицини на селі, працівники фермерських господарств та ін.) – 37,14 грн. решта коштів доплачується за рахунок батьків, профспілок, підприємств. Скористатися доплатами ФСС та АПК можна тільки на одну путівку.

ТОВ «ДОК «Казковий-2» знаходиться поруч з Менським санаторієм «Остреч», де можна, за бажанням батьків та дітей, за окрему плату (50 грн. за 1 день) пройти лікування по профілю санаторію (захворювання органів дихання; порушення зору; захворювання серцево-судинної системи). За лікувальні процедури потрібно платити в касу Менського санаторією «Остреч». На процедури в санаторій дітей будуть супроводжувати вихователі ТОВ «ДОК«Казковий-2»

Відпочиваючі діти з собою повинні мати: медичну довідку з дитячої лікарні за місцем проживання; довідку з санепідемстанції; копію свідоцтва про народження

Заявки надсилати на адресу та за телефонами:

15600, Чернігівська область, м. Мена, урочище Остреч, 5, тел.: (04644)3-33-08, 099-739-12-21.
Публікується на правах реклами.

Коментарі закриті.