Дягівські пенсіонери посадили паркЖителі Дягови Менського району щороку саджають дерева, прибирають вулиці і береги річки. Не став винятком і нинішній рік.

Усе село вийшло на впорядкування центральної частини і вулиць. Білили стовбури, спилювали аварійні і сухі дерева, вигрібали, вимітали. Роботи вистачило усім – і дітям, і дорослим.

– Члени ветеранської організації звернулися до мене з пропозицією впорядкувати територію за дитсадком, – розповідає сільський голова Микола Бурка. – Вони накопали саджанців беріз, лип, вигребли і спалили суху траву і посадили парк.

А ще ветерани на березі річки Дягова посадили алею, почистили водойму. Цю добру справу колись започаткував житель села Олександр Власенко, який загинув у Югославії. Вдячні земляки продовжують його почин.

Голова ветеранської організації села Григорій Чумак разом з пенсіонерами Миколою Павленком, Михайлом Шатирком, Миколою Щербиною, Олександром Демченком, Леонідом Мельниченком, Петром Круком, Михайлом Петренком, Віталієм Турчином, Василем Лисенком, Михайлом Пономаренком та Харемом Барсегяном впорядкували територію за дитячим садком. І ще планують дати хліборобський урок учням школи.

– Голова фермерського господарства виділив площу, на якій пенсіонери вручну посіють пшеницю за дідівським методом, – каже Григорій Чумак. – А поряд з «нашим» наділом нива засіватиметься механізовано, школярі мають оцінити переваги сучасного землеробства.

Коментарі закриті.