Матч двох менських команд «Мена» та «Темп» у вищій лізі викликав щирі емоції у вболівальників. Футболісти створювали безліч небезпечних моментів, але фортуна від «Темпу» відвернулася, тож із рахунком 5:0 перемогла «Мена».

На стадіоні «Колос» у Мені відбувся ще один матч: місцевий «Авангард» приймав березнянське «Полісся». У першому таймі гра проходила рівно. Після перерви ініціативою заволоділи господарі поля, що в підсумку принесло їм перемогу – 3:0.

Макошинська «Десна» на своєму полі помірялася силами з «Кудрівкою». Цікава, з багатьма забитими м’ячами гра призвела до нічиєї – 3:3.

Стольненське «Торнадо» вдома зіграло з «Синявкою». За шаленої підтримки своїх уболівальників господарі здобули переконливу перемогу з рахунком 7:0.

Ще один переможний для господарів поля матч відбувся у Дягові, де місцева команда зустрілася з феськівською «Ювентою». Гравці «Дягови» доклали максимум зусиль, аби здобути омріяну перемогу. І перші залікові очки вони таки отримали, переконливо перемігши гостей. Результат цієї зустрічі – 6:1 на користь дягівчан.

У першій лізі відбулася перенесена гра третього туру між семенівським «Фаворитом» та менським «Кооператором». Кожна команда мала намір отримати перемогу, але сили виявилися рівними. У результаті матч закінчився нічийним рахунком 2:2.

Олександр МИЦ.

Рідні стіни, на жаль, поки ніяк не допомагають менському «Авангарду» у чемпіонаті області. Якщо на виїзді наші футболісти виграють, то на своєму стадіоні гра не йде. Минулої суботи «Авангард» у Мені поступився «Городні» з рахунком 0:2.