Дороги у Мені ремонтують за ощадливими технологіями
Виконроб КП «Центр державно-приватного партнерства» Ашот Оганян запевняє Юрія Стальниченка, що покриття буде якісним.

Від початку жовтня у місті триває ремонт доріг на вулицях 1 Травня, Щорса, Транспортній та Кірова. Роботи виконує компанія з Чернігова, кладе так званий сухий асфальт. Вибоїни на проїжджій частині зникли, натомість не усі меняни раді такому ремонту, були нарікання від жителів вулиці 1 Травня. Минулого тижня дорожники виправляли недоліки.

– Проектно-кошторисну документацію на ремонт цих вулиць було виготовлено ще півтора року тому, – каже міський голова Федір Фесюн. – І гроші у бюджеті були, а от почати роботи не вдавалося через те, що ніяк не виходило домовитися з місцевими дорожниками. Тож змушений був їхати до Чернігова. З комунальним підприємством «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради договір укладено на три роки. Ця організація несе відповідальність за якість ремонтних робіт.

За словами Федора Івановича, капітальний ремонт за технологією, яку застосовують дорожники, майже вчетверо дешевший традиційного. Тож виділених коштів вистачить не на одну дорогу, а на кілька. Вулицю Щорса ремонтують коштом обласного бюджету, там лагодять найдовший відрізок проїзної частини – один кілометр 135 метрів. За «реанімацію» решти вулиць платить міська рада.

Заступник міського голови Юрій Стальниченко пояснює:

– Технологія сухого асфальту полягає ось у чому: дорожники вирівнюють дорожнє полотно, викладають щебінь, заливають бітумом і нарешті покривають асфальтовою крихтою, проходять катком. Таке покриття цілком придатне для руху транспорту, до того ж воно може слугувати основою для традиційного асфальтування. На вулицях 1 Травня та Кірова ремонт практично завершено, а от Транспортну та Щорса, ймовірно, доведеться, так би мовити, «законсервувати» до весни через проблеми з фінансуванням, а головне – через несприятливі погодні умови. Нині там дорогу вирівняно та висипано щебенем.

– Але ж наш народ такий, що цупить усе, що погано лежить. Отой щебінь до весни не розтягнуть?

– У будь-якому разі відповідальність за якість робіт несуть підрядники, тож навесні будуть доробляти, вирівнювати покриття, усувати недоліки. Адже термін гарантійного обслуговування – три роки. Звісно, було б добре закінчити усі роботи до настання холодів, але експертні висновки по коригуванню кошторисних документів міська рада отримала аж 15 вересня, 18 вересня їх затвердили на сесії міськради. У першій декаді жовтня дорожники нарешті розпочали ремонт.

За словами Юрія Валерійовича, діяльність підрядників контролюється. Нещодавно спеціальна комісія у складі представників міськради, райдержадміністрації, депутатського корпусу, інженера технагляду управління капітального будівництва облдержадміністрації провела візуальне обстеження стану виконання робіт, передбачених проектом капітального ремонту вулиці 1 Травня. Серед зауважень – опустити люки на проїзному полотні та усунути хвилястість, до кінця тижня дорожники пообіцяли виправити недоліки.

По усьому відрізку, де було укладено сухий асфальт, утворилися поперечні «хвилі». І хоча ремонтники закликали водіїв певний час рухатися в об’їзд, якась важка техніка таки пройшла невдовзі після ремонту. Дорожники навіть власне розслідування провели, знайшли свідків, котрі бачили, що вночі вулицею двічі проїхав гусеничний трактор.

– Не розумію, чому меняни так ставляться до стану справ у власному місті, – обурюється Федір Фесюн. – Адже це з їхніх податків робляться дороги, їм по них їздити. Так, не поклали ми такий асфальт, як по Урицького, але ж ремонтуються чотири вулиці, а не одна – більше коштів у бюджеті нема. Дорожнє полотно вирівняне, підняте. Ні ям, ні канав, котрі десятиліттями не давали проїхати. І до того ж, за наявності коштів у подальшому можна буде там покласти капітальний асфальт – основа для цього вже є.

Коментарі закриті.