Мого сина Артура Пасько, жителя с. Хлоп’яники Сосницького району, 10 липня за праву ногу біля великого пальця вкусив отруйний кліщ. Через декілька годин піднялася висока температура, що не спадала, наступного дня опухла нога.

Сина доправили до Менської центральної районної лікарні, а 24 липня вночі Артуру стало ще гірше. Почалася сильна блювота, пронос, судоми, за 15–20 хвилин хлопець повністю втратив зір, йому паралізувало ноги. Тому його негайно доправили до обласної лікарні.

Сину робили багато дорогих аналізів, не одне МРТ, збирали лікарів на консиліум, ставили багато дороговартісних крапельниць, очищували кров, давали пігулки. Зір майже не відновився, нічого не допомогло. Зараз Артура направляють до Київського інституту нейрохірургії.

Я, мати Валентина Миколаївна Пасько, маю інвалідність І групи і, окрім пенсії 1500 грн та пенсії матері 1600 грн, жодної підтримки не маю. Матері 86 років, вона пережила два інсульти й за свої гроші купує ліки. Родичів немає, роботи теж ( не беруть за станом здоров’я). Батько Артура більше 15 років не бачив сина, тож в лікуванні нічим не допомагає.

Більше місяця намагалася справитися з цим горем сама. Продали пай, золоті кільця, але зрозуміла, що мені одній не підняти сина на ноги. Артуру всього 21 рік, він має жити, але для цього потрібні кошти на лікування і реабілітацію для ніг.

Кліщову отрута вразила нирки, серце, кишківник, нервову систему. Тож лікуємо одразу все.

Для кишківника порошки коштують 1 500 грн і це 60 порошків на 20 днів. Треба робити аналіз на поліомієліт, а це 1200 грн. Також необхідно робити повторно МРТ головного мозку та МРТ трьох відділів хребта. Кожне МРТ коштує більше 1000 грн.

Після 21 дня вживання антибіотиків порошок для кишківника не допомагає: щодня більше місяця пронос. Високий РОЕ – 54, гемоглобін дійшов до критичного 45. Імунна система дуже слабка.

Тож я як мама звертаюся до всіх небайдужих людей. Допоможіть врятувати і поставити на ноги мого єдиного сина. Можливо знайдеться волонтер і допоможе, адже ми залишилися сам на сам із цим горем.

Син має рідкісне генетичне захворювання «мітохондріальна хвороба» (неправильний обмін речовин), тому хвороба може призвести до смерті. Якщо знайдеться волонтер, який готовий допомогти людині з рідкісним генетичним захворюванням, тому що таких діток в Україні всього семеро, то будемо дуже раді.

Допомогу Артуру можна надсилати на картку «Приват банку» 5168 7554 2376 7058. Отримувач Пасько Валентина Миколаївна

Або на адресу: 16112, с. Хлоп’яники, вул. Кільцева, 18, Сосницький р-н, Чернігівська обл.

Тел. (068) 375-42-54.

Заздалегідь вдячна всім.

Коментарі закриті.