Донорство-290Короткий відеоматеріал про здачу крові для АТО депутатами Менської райради та іншими мешканцями нашого району.

Також розповідь про донорство головного лікаря Менської ЦРЛ Петра Хомрача.

І ще – про скромність. Я не уявляю ситуацію, в якій би депутат обласної ради Петро Хомрач замість відповіді на поставлене питання почав розповідати про скромність і махати руками, ховаючись від камери (далеко не всі і не все увійшло у матеріал).

В умовах, коли дожилися до кровопролитної війни і ганебних анексій та “особливих статусів” для терористів, не має бути місця для скромності у пошуках відповіді на питання про те, чому так сталося і що робити, щоб започаткувати нормальне життя в Україні. Особливо, якщо мова йде про депутатів.

Звісно, потрібно, щоб для того був розум в голові керівництва (до речі, так і залишилося нез’ясованим, кого саме персонально мав на увазі Віктор Лях?). Але, щоб був розум в головах керівництва, він має бути і в головах всіх українців. І дуже добре було б, якби просвітленню людей сприяли розумним словом і депутати, саме розумним словом, а не своєю депутатською скромністю.

А за кров для лікування воїнів – велика вдячність!

Коментарі закриті.