Загибель та травматизм учасників дорожнього руху залишається однією із найгостріших соціально-економічних проблем для України. Інноваційний підхід до збереження життя на дорогах у темну пору доби демонструє спільний естонсько-українського проект «Підвищення рівня безпеки пішоходів в Україні через ознайомлення та розвиток культури носіння світлоповертаючих знаків», який втілюється громадською організацією Центр «Доброчин» та ВІА-Інфо, Таллінн, Естонія.

За повідомленням Центру «Доброчин», діяльність під час проекту фокусуватимуться на розширенні можливостей профілактичної роботи з безпеки пішоходів: семінари, круглі столи, ознайомчий візит до Естонії, виготовлення та розповсюдження світлоповертаючих знаків.

Тисячі громадян зможуть отримати безкоштовно світлоповертаючі знаки і тим самим зберегти собі життя на дорозі. Особливо це актуально, на думку ініціаторів проекту, для сільської місцевості, де зовсім не освітлюються проїзна частина. Світлоповертаючі елементи дозволять водію побачити пішохода на проїзній частині і тим самим уникнути наїзду на нього.

Діяльність проходить за фінансової підтримки МЗС Республіки Естонія.

Коментарі закриті.