vyzvolennyaЯкі справи є добрими? Ті, котрі виглядають такими, чи ті, котрі принесуть позитивні наслідки? І, знову ж таки, про які саме позитивні наслідки слід вести мову, про негайні, чи віддалені, стратегічні?

Якщо в цих питаннях не розібратися, то будемо робити все начебто правильно, а наслідки матимемо жахливі. Візьмемо, для прикладу, тему перемоги російського фашизму над німецьким. Святкували, пишалися і що? Правильно, отримали напад Росії на Україну.

А тепер питання: хто винен в тому, що наші бійці зараз гинуть на сході країни? Путін? Чи ті, хто пишався тим, чого потрібно було вжахатися?

Наближається чергова річниця дати, коли російська окупація змінила в нашому місті німецьку. Зрозуміло, що за часів російської окупації цю подію урочисто святкували. Але святкувати її через 25 років проголошення незалежності України є не просто абсурдом, а злочином.

Я розумію, що для керівництва Менської міськради головне не стратегічне благо мешканців міста, а популізм, будь-яка можливість попіаритися, байдуже, в який спосіб – хоч розвішуванням патріотичних прапорів, хоч святкування окупації України загарбниками. Але хіба це те, що потрібно нам, менянам?

Дуже сподіваюся, що Менська міськрада не влаштує цього року традиційного шабашу, присвяченого окупації України російським фашизмом.

2 коментарі

  1. Сергій Трегубенко сказав:

    Завітав до міськради та відніс відповідне звернення до сесії міськради. Знаєте, що сказали? Що святкуватимуть день міста. Так, кажу, Фурман же минулого року на сайті писав про день визволення! Їх, відповіли, не стосуються те, що писав Фурман. Виходить, то Анатолій Фурман все переплутав!
    Посилання на матеріал минулого року.

  2. polsshuk сказав:

    Сергію Миколайовичу! Не переймайтеся! Людям хочеться побачити шоу, а істина їх не цікавить