Виконання програм боротьби із соціально небезпечними хворобами у Менському та Новгород-Сіверському районах обговорювалося 29 квітня на виїзному засіданні обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулося на базі Менської центральної районної лікарні.

Провела засідання начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Галина Василькова. Звітували перший заступник голови Менської райдержадміністрації Володимир Невжинський та заступник голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації Павло Плотніков.

Щоправда, у Новгород-Сіверському районі програми протидії розповсюдженню епідемій ВІЛ та туберкульозу взагалі немає. Як зазначила Галина Василькова, в області три райони не спромоглися ухвалити такий документ. Окрім Новгород-Сіверського, програми відсутні в Семенівському і Талалаївському районах. Павло Плотніков запевнив, що відповідна програма у Новгород-Сіверському нарешті розроблена, і вже у травні її має ухвалити районна рада.

Під час обговорення мова йшла про недостатнє фінансування на районних рівнях заходів з протидії розповсюдженню ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, про недостатню ефективність роботи створених рад з питань боротьби з соціально небезпечними хворобами.

Особливу увагу начальник управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова та інші виступаючі акцентували на необхідності якнайширшого залучення до роботи громадських організацій та активістів, засобів масової інформації. Неодноразово підкреслювалося, що смертельно небезпечні епідемії можна подолати лише спільними зусиллями.

Мітки: , ,

Коментарі закриті.