З початку року прокуратурою розглянуто та вирішено загалом 218 звернень громадян, з яких 24 задоволено, повідомляють у прокуратурі Менського району.

Зокрема, з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів розглянуто 25 звернень, з питань досудового розслідування – 30; з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – чотири; з питань охорони та використання земель –12; з питань нагляду за додержанням законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 112.

Прокуратурою району організовано особистий прийом громадян за місцем роботи та проживання. У другому кварталі 2014 року особисті прийоми пройшли у Волосківській, Киселівській, Куковицькій, Чапаєвській, Ушнянській, Феськівській сільських радах, а також у Климентинівці та Степанівці.

Порівняно з другим кварталом минулого року кількість звернень, які надійшли до прокуратури району, збільшилася. Як зросла і кількість звернень, спрямованих для вирішення до інших відомств.

Слід пам’ятати, що відповідно до чинного законодавства прокуратура не підміняє органи відомчого управління та контролю і не втручається у господарську діяльність, якщо така діяльність не суперечить законодавству.

Саме тому перевірки органами прокуратури за заявами фізичних чи юридичних осіб, зверненнями та запитами депутатів усіх рівнів, крім заяв та повідомлень про кримінальне правопорушення, проводяться лише після попереднього розгляду компетентними органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, їхніми посадовими чи службовими особами або неприйняття ними у встановлені строки рішень з цих питань.

Наприклад, питання щодо заборгованості або невиплати заробітної плати підлягає першочерговому розгляду територіальними органами Державної інспекції з питань праці. У разі наявності заперечень на відповідь інспекції або у разі її відсутності доцільно звертатися до прокуратури.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The rocker covers also hold the direct mount ignition coils for the coil near plug ignition systemTwitter users following ISIS propaganda accounts in Arabic, as well as English, encourage friends and followers to reach them via Kik, Skype or by less transparent means.mulberry outlet
Britain began aerial attacks Sept.escarpins louboutin

Extraordinary sublimated anger mediated through the filter of surrealism.mulberry bags outlet

In the same article, Carline noted there are times “when a relatively small minority of the board has read a particular report with the attention necessary for an informed debate and sometimes I’m writing [the report] so that even those will lose interest halfway through.prada handbag
First, they have been sworn police officers since 1999 and they already receive equal and in most cases superior training to other state, local, and municipal police agencies.mcm backpack
hollister online shop deutschland

Коментарі закриті.