Їхати можна і в Крим, і в Москву, а відпочивати – в УкраїніВідтоді, як загострилася ситуація на сході, транспортне сполучення суттєво ускладнилося. Студентам харківських та сумських вишів непереливки: доїхати до цих міст від Мени дуже проблематично.

– Із 12 серпня припинить курсувати потяг Барановичі – Харків, тож з Мени напряму до Харкова дістатися буде взагалі неможливо, – розповідає начальник станції «Мена» Південно-Західної залізниці Юрій Пилипенко. – Як бути? Можна доїхати з Києва. А ще відсьогодні запроваджено потяг Київ – Ясинувата. І хоча через Мену він не ходитиме, сісти на нього можна буде у Бахмачі, а звідти він вирушає о 16 годині 58 хвилин.

Звісно, студентам тепер важкувато, адже з торбами туди-сюди пересідати складно, та й передачу батьки з Мени не пе­ре­дадуть.

– Що й казати – проблема, – додає Юрій Іванович. – Варто звертатися до керівництва Укрзалізниці. Наприклад, на сайті залізниці у розділі «Пасажирські перевезення» можна залишити своє прохання про відновлення сполучення між Меною та Харковом. Дуже сподіваюся, що до початку студентського року це станеться!

Окремо Юрій Пилипенко зазначив, що до Дніпропетровська можна з Мени дістатися потягом Санкт-Петербург – Дніпропетровськ (до нас він прибуває у непарні дати о 15 годині 15 хвилин).

Коментарі закриті.