До бібліотеки завітав «Гість із неба»Ляльковою виставою під такою назвою розпочалися минулої середи новорічно-різдвяні свята в районній дитячій бібліотеці.

Напередодні Дня святого Миколая дитяча бібліотека зібрала найактивніших маленьких читачів. Прийшли вони до книгозбірні, звичайно, з мамами чи бабусями, але в читальній залі почували себе повноправними господарями, разом із бібліотекарями були активними учасниками дійства.

А працівники бібліотеки, у свою чергу, до зустрічі з дітворою підготувалися якнайкраще. Спочатку про земне життя Миколая в доступній для малечі формі розповіла Світлана Петренко. А ще поділилася секретом: хтось таємно передав у бібліотеку вишиту бісером ікону святого Миколая, і тепер вони шукають цю людину, щоб подякувати їй за такий цінний і потрібний дарунок.

Потім діти розказали віршики про зиму, новорічні і різдвяні свята. Настоятель Свято-Троїцького храму отець Василій (Томишин) тепло поздоровив дітей, поблагословив їх на усілякі гаразди, а ще передав від святого Миколая гостинчика – кожному по великій шоколадці.

А далі ляльковий театр «Теремок», що діє при бібліотеці, представив на суд маленьких глядачів свою виставу «Гість із неба». Як і має бути у добрій казці, добро боролося зі злом і, звичайно ж, перемогло. А колоритні образи святого Миколая, чортика Антипка, братика і сестрички та цілого ряду лісових мешканців створили бібліотекарі Юлія Теско, Валентина Пономаренко, Альона Перепадиста, Світлана Петренко та Світлана Москалець.

Коментарі закриті.