<img src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2011/12/znovimrokom-290×193.jpg" alt="" title="znovimrokom" width="290" height="193" class="al

cheap onlineignleft size-medium wp-image-12648″ />Незабаром новорічні свята, які так люблять діти. І цього року, як і завжди, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності придбав малечі новорічні подарунки. Це одна із соціальних послуг, яка надається Фондом застрахованим особам відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 №2240-III (із змінами та доповненнями).

Про це повідомила Менська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності.

Згідно з Порядком придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, затвердженим постановою правління Фонду від 25.10.2007 р. №48, закупівля дитячих новорічних подарунків здійснюється централізовано для всіх регіонів України.

Замовляються подарунки за заявками страхувальників. Про порядок подання заявок та отримання подарунків Менською міжрайонною виконавчою дирекцією інформувалися підприємства, установи, організації через засоби масової інформації. Кількість подарунків, необхідних для забезпечення дітей застрахованих осіб, неодноразово уточнювалась протягом року.

Для дітей Менщини наразі замовлено 2 722 новорічні подарунки, які будуть видаватися після 10 грудня. Вартість одного подарунка складає 22,73 грн. Отримати святкові подарунки можуть застраховані особи (батько, мати, усиновлювач, опікун (піклувальник), що мають дітей, яким на 1 січня 2013 року не виповнилось 14 років. Рішення про видачу подарунків застрахованим особам приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи.

Фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, новорічний подарунок видається за місцем реєстрації згідно з наказом директора міжрайонної виконавчої дирекції на підставі особистої заяви та копії свідоцтва про народження дитини. Новорічний подарунок видається за накладною при пред’явленні документа, який посвідчує особу.

За детальною інформацією звертайтесь в Менську дирекцію, тел. 2-14-08.

Коментарі закриті.