Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 лютого організував відкрите заняття з музикотерапії для дітей з функціональними обмеженнями та їх батьків.

Вихованці музичної школи познайомили дітей з музичними інструментами та продемонстрували свою майстерність гри на скрипці, бандурі, саксофоні, баяні, домрі, гітарі та прекрасний вокал. Ведуча свята Любов Шелудько познайомила дітей з історією музики та її позитивним впливом на людину.
Для дітей організували музикотерапію
Музикотерапія як оздоровча дисципліна поширена в усьому світі, цей термін в перекладі означає «лікування музикою». Вона є одним з видів арт-терапії, який використовується спеціалістами центру на заняттях клубного об’єднання «Віконечко».

Музикотерапія є дієвим засобом розв’язання проблем міжособистісного спілкування, уваги, мотивації та поведінки. Музика є засобом, що допомагає дати вихід емоціям чи опанувати їх і таким чином упоратися зі складними ситуаціями. Знижуючи рівень стресу і тривоги, музика покращує настрій і допомагає протистояти депресії чи навіть попередити її.

Заняття відбулося за активної участі вихованців та педагогів музичної школи.

Коментарі закриті.