торгівляПротягом 9 місяців 2013 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі в області, поставили товарів на 4756,4 млн.грн., що на 7,6% менше рівня 9 місяців 2012 р. (у фактичних цінах).

У товарній структурі оптового товарообороту 78,5%, або 3734,7 млн.грн. становили непродовольчі товари. У продажу переважали шини та камери гумові, енергетичні матеріали, добрива та сполуки азотні, кукурудза, засоби автотранспортні вантажні, продукти та препарати фармацевтичні, пише Чернігівський монітор.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1021,7 млн.грн., що на 5,7% менше, ніж торік. Серед них домінували продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, цукор, пиво, борошно, кава, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, олії рослинні, м’ясо та м’ясні продукти, чай.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, лісоматеріали, метали кольорові та будівельні матеріали.

На 1 жовтня 2013 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 527,3 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 77,9%.

Коментарі закриті.