Деякі підвали – зі зручностями, інші – зруйновані
Житель будинку №3 по вул. Суворова у Мені Михайло Расулов перевіряє систему вентиляції у підвалах.

Спеціально створена комісія перевірила у Мені та районі готовність підвальних приміщень у разі необхідності перетворитися на бомбо­сховища.

– Спільно з начальником райвідділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Денисом Луговським та заступником міського голови Юрієм Стальниченком ми перевірили майже сім десятків об’єктів, – розповідає перший заступник голови РДА Геннадій Примаков. – Звісно, те, що десятиліттями руйнувалося й розтягувалося, у такий короткий термін складно відновити, але суттєва робота по відновленню укриттів проведена. Навіть у страшному сні не хочеться уявити ймовірність на нашій рідній Менщині отих страшних подій, котрі відбуваються на охопленому війною сході України, однак варто дослухатися до народної муд­рості: «Хочеш миру – готуйся до війни».

За словами Геннадія Анатолійовича, більш-менш наведено порядок у підвалах міських п’ятиповерхівок, підведено туди освітлення. Є запасні виходи, вентиляція. Позитивним фактом є те, що багатоповерхівки у Мені збудовані не панельні, а зведені з цегли, тож це убезпечує від наслідків можливих обвалів плит.

Щодо укриття у п’ятиповерхівці по вулиці Суворова, 1 із власником магазину «Смак», котрий фактично володіє підвальним приміщенням, домовилися про те, що у разі виникнення небезпеки це приміщення буде відкрите для вільного доступу людей. Підвал там облаштований на високому рівні: є запасні виходи, вентиляція, каналізація. У гарному стані й укриття у будинку по вул. Суворова, 3, мешканці подбали про безпеку.

Досі не вирішене питання із доступом до підвалу п’ятиповерхівки по вул. Жовтневій, 2: у 2006 році, за словами Юрія Стальниченка, це приміщення з дозволу міськради було приватизоване тодішньою ЖЕД. Нині це питання вивчається.

Комісія також перевірила стан укриттів під районним Будинком культури, райлікарнею, школами, районною гімназією, садочками, установами та організаціями міста та інших населених пунктів району.

– Звісно, швидко підвести усі комунікації, повністю облаштувати укриття складно, адже на це потрібні кошти, – зауважує Геннадій Примаков. – А їх в умовах неоголошеної війни та катастрофічного знецінення гривні дуже бракує. Але не можна опускати руки. В укриття під райлікарнею вже підведена вода, ось-ось буде й каналізація, завезені лави. На належному рівні облаштовано укриття й під міським дитсадочком «Сонечко». На жаль, інвентаризувати вдалося не всі об’єкти, бо вони є приватною власністю, їхні господарі використовують ці приміщення для власних потреб. Або маємо іншу картину: підвальні приміщення деяких підприємств-банкротів, магазинів, кафе чи організацій та навіть навчальних закладів у районі зруйновані та непридатні до експлуатації. Хочу звернутися до жителів району: ваша безпека – у ваших руках. Влада готова надати будь-яку допомогу у цій справі, тож звертайтеся.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;L de l de la température sur la germination a montré qu température de 25C permet d le taux et le temps moyen de germinationDès ce jour, c’est l’image qui mène la danse.mulberry bags outlet
Je me suis rendue le cur battant, car ma nouvelle cliente ne parlait que l’anglais.mcm bookbag
Austin Schaub led New Albany with 13 points.mcm backpack
The Nuggets led by as many as 24 points and never looked back.scarpe gucci uomo
They are not hurt, said Lopez, adding that finding the children had been the department priority since they were reported missing.ceinture hermes femme
I could never figure out why Jordan School District had such a short winter break and spring break and nothing in the fall for it traditional schools when they started earlier or at the same time and got out later or at the same time of year as my friends schools who lived in other states.chaussures louboutin pas cher
mcm bookbag

Коментарі закриті.