На хабарі погоріли Менський міський голова Геннадій Примаков та депутат районної ради Валерій Гайдукевич. Про результати спільної операції журналістам розповів прокурор області Віктор Носенко та начальник управління СБУ в області Олександр Довженко, йдеться в сюжеті Чернігівської регіональної дирекції НТКУ.

Ще в травні потерпілі, місцеві бізнесмени, звернулися до правоохоронних органів з інформацією про те, що голова Менської міськради обіцяв посприяти в оформленні земельної ділянки, де розміщується об’єкт незавершеного будівництва заводу продтоварів площею 1 гектар на території самого міста.

Віктор Носенко, прокурор області: «Менський голова Примаков змовився про отримання неправомірної вигоди у розмірі 1 тисячі доларів з депутатом районної ради Валерієм Гайдукевичем».

Підрозділ управління СБУ в області затримав Гайдукевича в одному з приміщень Менської міської ради, так би мовити, з доказами у руках. В цей же час було затримано і пана Примакова.

Затримання перед виборами? Відповідаючи на звинувачення у політичній заангажованості слідства (підозрювані члени Радикальної партії), силовики заявили — жодних підтекстів, до перегонів по 206-му справа не має стосунку.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням). Досудове розслідування триває, встановлюються обставини вчиненого кримінального правопорушення. Затримані знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання до оголошення їм про підозру. Після чого під час попереднього слухання прокуратура вимагатиме в якості запобіжного заходу — тримання під вартою.

Коментарі закриті.