Учора, 1 червня, відбулася позачергова сесія Менської міської ради, на якій депутати намагалися ухвалити рішення щодо водопостачання та водовідведення.

Після гарячих дискусій на засіданні постійних комісій на розгляд сесії були винесені два проекти рішень. Один із них підготовлений апаратом міської ради, інший – внесений депутатами під час засідання комісій. Жодне з рішень не набрало необхідної для ухвалення кількості голосів.

Таким чином, питання водопостачання та водовідведення в місті залишилося відкритим, і вже з понеділка на менян можуть чекати будь-які «сюрпризи».

Нагадаємо, що через відмову міської ради підвищувати тарифи на водопостачання та водовідведення ТОВ «Менський комунальник» оголосило про перехід на погодинний графік водопостачання – три години зранку та три години ввечері.

Тим часом 1 червня закінчився термін дії договору про оренду цілісного майнового комплексу для водопостачання та водовідведення між міською радою та ТОВ «Менський комунальник». Міська рада та частина депутатів наполягають на передачі майна комунальному підприємству міськради «Менакомунпослуга», яке, на їхнє переконання, і має надавати послуги водопостачання та водовідведення. Інша частина депутатів наполягає на продовженні договору з ТОВ «Менський комунальник» та оголошенні конкурсного відбору надавача послуг водопостачання та водовідведення.

Компроміс так і не було знайдено.

Коментарі закриті.