Знову почали надходити телефонні дзвінки та смс-повідомлення із запитаннями щодо якості питної води у водоканалі райцентру.

Якщо раніше населення було невдоволене білястим кольором та сильним напором води із крану, то тепер громадськість турбує відсутність цих якостей. Нагадаємо, що вода стала нагадувати газовану після встановлення у Мені станції  знезалізнення. Про те, яку воду сьогодні п’ють меняни, розповів «Нашому слову» головний інженер ВАТ «Менський комунальник» Олександр Неженець.

– Дійсно, з 12 березня ми п’ємо таку воду, якою вона була до встановлення станції знезалізнення, – каже Олександр Іванович. – Зараз станція не працює через те, що зруйновано один із баків фільтруючого модуля. На об’єкті вже побували виробники. За їхнім попереднім висновком, поламка сталася через недостатню якість металу, з якого було виготовлено бак. Найближчим часом його замінять на новий, і з середини квітня станція знезалізнення відновить свою роботу.

Олександр Неженець також розповів про низку проблем, які виникли на станції через те, що процес пуско-налагоджувальних робіт проходив у складних погодних умовах. Наразі всі недоліки враховано та виправлено. Зокрема, спеціалісти відрегулювали механізм, який відповідає за насичення води киснем, тепер бульбашок буде менше.

– Меняни скоро питимуть знезалізнену воду, – запевнив Олександр Неженець. – На третю декаду квітня заплановане промивання мережі водопостачання з дезинфекцією. Після всіх ужитих заходів вода повністю відповідатиме санітарно-гігієнічним нормам.

Коментарі закриті.