Чи стане медицина платною?Перебуваючи у Чернігові, міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі зустрівся з представниками засобів масової інформації. Говорили, в основному, про імунізацію населення. Адже саме з цього приводу Олександр Квіташвілі прибув до обласного центру.

На прес-конференції в облдержадміністрації міністр зазначив, що задоволений тим, як триває в області додаткова вакцинація дітей проти поліомієліту.

– Я особисто переконався, що перший етап імунізації дітей у Чернігові проходить правильно. Чернігівщина може бути гарним прикладом для інших областей,– відзначив він.

Також міністр акцентував увагу, що така додаткова вакцинація є реагуванням на два випадки захворювання дітей на поліомієліт в Україні. На його думку, необхідно вчити людей відповідально ставитись до попередження захворювань. Також він зазначив, що ця кампанія з імунізації має показати, як у подальшому міністерству будувати роботу щодо системної вакцинації населення.

Щодо планів на наступний рік міністр зазначив, що є попередня домовленість з ЮНІСЕФ щодо закупівлі вакцини проти різних видів захворювань у достатній кількості.

Хвилювало журналістів і питання щодо необхідності проведення щеплення населення від сказу. Міністр зауважив, що знає цю ситуацію. Запевнив, що на наступний рік міністерством буде заплановано замовлення та закупівлю таких вакцин. Втім в останні роки від областей заявок на таку вакцину не надходило, а отже, міністерство її не закуповувало.

Олександр Квіташвілі розповів журналістам про плани щодо розвитку медичного страхування, власне бачення реформування медицини та боротьби з корупцією у галузі.

Цікава позиція міністра Квіташвілі щодо безкоштовної медицини: на його думку, для всіх громадян обов’язково мають бути безоплатними базові медичні послуги (зокрема, вакцинація, первинна та швидка допомога). А далі мусить включатись диференційований підхід стосовно впровадження платних послуг у медицині, обов’язково — з урахуванням фінансової спроможності кожного окремого громадянина.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The center man is an officer and may be Captain Imperatoriyouth, disability, gender, protection and environment) is essential.michael kors uk sale
Sources close to the program confirmed the new additions, which are expected to be announced before the summer recruiting period starts July 9.Baskets Pas Cher

The resurrection was completed only days before the event, which started on Monday, and came with a week of headaches.prada handbags uk
she added, diplomatically.hermes handbags outlet

CSIS has referred questions about the matter to the Public Safety Department.Jordan Site Officiel
Startled she had run off into the centre off the battle and there was a loud whiney and she disappeared.timberland ladies boots
to go, Jordan, someone shouted after his tee shot.timberland outlet

The source said 46 year old Pauline Kerber, the mother of the family, has 12 children.gucci scarpe
hollister sale

Коментарі закриті.