Триває пора копання картоплі. Одні радіють повним засікам, інші – сумно поглядають на порожні мішки. То як вам цьогорічний картопляний урожай?

saenkoВалентин Саєнко – старший водій 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, с. Степанівка:

– Загалом під картоплю запоруємо соток 30. У порівнянні із минулим роком урожай непоганий що на полі, що на городі. Маємо кілька сортів крохмалистої, якість бульб добра. Картоп­ля смачна і розвариста. Продавати не плануємо, піде на їжу та на корм домашній птиці і худобі.

hodjaevВолодимир Ходжаєв – пенсіонер, м. Мена:

– У картоплі я щось розчарувався. Затратна ця справа, а урожай цьогоріч так собі. Як порахувати добрива, оранку, насіння, отрутохімікати та плюс до цього усього ще й витрачений час… За ті гроші, що я віддав на вирощування крохмалистої, можна було купити готової. Наступного року так, мабуть, і зроблю.

 

illiashikІван Ілляшик – інженер-електрик Цеху телекомунікаційних послуг №19, м. Мена:

– У нас під кар­топ­лею – 15 соток, це на двох із тещею. Урожай цього року не дуже, але на їжу вистачить. Сорти різні садимо, їх багато.

 

galenkoСтаніслав Галенко – перший секретар Менського райкому Компартії, м. Мена:

– Картоплі у мене – гектар, але ще майже вся на полі. Та вже зараз бачу, що особливо хвалитися буде нічим, урожай не найкращий. Але на сім’ю вистачить. І на продаж, щоб підтримати сімейний бюджет, буде.

 

radchenkoЛюбов Радченко – пенсіонер, с. Киселівка:

– Я саджаю на городах до десятка сортів картоплі, бо не всі вони однаково родять. У селі без цього продукту важко прожити – і собі він щодня потрібен, і худобу та птицю буде чим годувати. Урожай нинішній непоганий, буде що в льох засипати і копійку вторгувати. Але ще не всі городи покопала…

Коментарі закриті.