Державна інспекція ядерного регулювання України видала дозвіл ЧАЕС на завершення діяльності з припинення експлуатації перших трьох енергоблоків, уцілілих після аварії 1986 року, що означає офіційний перехід до етапу зняття блоків з експлуатації, який триватиме до 2028 року, – повідомляє УНІАН.

«Дозвіл видано згідно з умовами державної ліцензії на СЕ № 000040 від 22 березня 2010 р., отриманої ДСП ЧАЕС на підставі затвердженого Проекту етапу остаточного закриття і консервації (ОзіК)», – йдеться в повідомленні.

Головною та необхідною умовою отримання такого дозволу, як зазначили на станції, є визнання органом державного регулювання значного прогресу планування процесу зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та успішна робота зі звільненню блоків станції від відпрацьованого ядерного палива і переміщення його в спеціальне сховище для безпечного зберігання – СВЯП-1.

«Першим етапом зняття з експлуатації є етап Остаточного закриття і консервації», реалізація якого має важливе значення для безпеки і вимагає стратегічного періоду часу реалізації (понад 10 років)», – наголошується в повідомленні Чорнобильській АЕС.

На станції запевнили, що всі роботи, плановані до реалізації в рамках проектів зняття з експлуатації, обґрунтовані з точки зору безпеки і в цілому спрямовані на захист населення і навколишнього середовища.

«Під час виконання робіт за Проектом на етапі остаточного закриття і консервації блоків ЧАЕС додатковий радіаційний вплив на об’єкти навколишнього природного, соціального та техногенного середовища буде значно нижчим за радіаційно-гігієнічні регламенти і є прийнятним з точки зору забезпечення екологічної безпеки», – додали на станції.

Також у повідомленні станції зазначається, що процес зняття з експлуатації станції матиме позитивний вплив на регіони Київської області, що прилягають до Зони відчуження, і м. Славутич, оскільки виконання всього комплексу робіт буде забезпечувати істотний вклад в соціально-економічний розвиток регіону, зайнятість населення та наповнення місцевих бюджетів.

«Таким чином, ця подія стосується інтересів не тільки персоналу Чорнобильської АЕС, але й персоналу обслуговуючих ЧАЕС організацій та мешканців Славутича», – підкреслюється в повідомленні.

Довідка УНІАН. На етапі остаточного закриття і консервації енергоблоків Чорнобильської АЕС, який буде тривати до 2028 року, діяльність в основному стосуватиметься реакторів, контурів багаторазової примусової циркуляції і суміжного обладнання блоків 1, 2 і 3 Чорнобильської АЕС. Колишні енергоблоки планується перевести в якісно новий стан, що характеризується вищим рівнем безпеки з мінімальним споживанням ресурсів у режимі тривалого зберігання. Плановані роботи повинні вирішити такі основні завдання:

1. Демонтаж зовнішніх щодо ядерного реактора систем і елементів установок, які не впливають на безпеку та не потрібні для виконання робіт на подальших етапах.

2. Укріплення бар’єрів, які запобігають поширенню радіоактивних речовин у навколишнє середовище.

3. Надійна консервація частин установок, які не демонтуються.

4. Створення умов для забезпечення тимчасового контрольованого зберігання радіоактивних матеріалів.
\

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;What results is a brilliant collection of closely linked stories infused with decay and depravity and mutation and obsessionLynx Edicions, Barcelona, Spain.ceinture hermes femme
The median day of the first episode of vomiting or of rescue use was day 4 in both the groups.mulberry outlet york

So the Rockies will move forward with an eight man bullpen.cheap ray ban sunglasses
For instance, in 1996 I was doing an exhibition in Jerusalem and I came across this map of the Oslo Agreement which was drawn between Israel and the Palestinians.mcm bookbags
0 points while shooting 28 percent from the field for the 10 22 Scarlet Knights.prada handbags uk
Stiller’s partner is Bucceal Eire, a 13 year old grey Connemara gelding that she began riding last August.prada purse

Objecting to the “at large” election of School Board members, Demboski said Chugiak EagleRivershould have its own seat.timberland outlet
Enters his senior season with 56 blocked shots, 11th in school career history.prada bag
portafoglio gucci

Коментарі закриті.