П’ятниця, 26 лютого. Дві події. Сесія Менської міськради і звернення у Фейсбуці до виборців міського голови Івано-Франківська свободівця Руслана Марцінківа.

 

 

 

Ходити на сесії міськради після того, як меняни третій раз обрали міським головою зловленого на корупції Геннадія Примакова, жодного бажання немає. І не ходив, але сьогодні пішов. Чому? Бо люди ставлять питання, на котрі мали б відповідати депутати й очільник міськрадівського апарату Геннадій Примаков.

Під час спільного засідання комісій узгодив з президією, що зможу внести пропозицію депутатам в кінці сесії, в різному. Сесію ж вів міський голова. Коли в різному я попрохав надати слово, Примаков відмахнувся: “В часном порядке, Сергій Миколайович”. Зрозуміло, під керівництвом Примакова Менська міськрада не орган самоврядування, а приватна лавочка.

Що я хотів запропонувати депутатам? У нас постійно щось суттєве руйнується. На сьогодні відбувається практично закриття сиркомбінату, дуже скоро ліквідують роботу фахівців з обслуговування електромереж в Менському відділенні РЕМу, молодь тікає за кордон. Про автостанцію, район та інше краще й не згадувати. А Менська міськрада начебто і ні при чому – витрачає бюджетні кошти на вишукане облаштування кабінетів та свої зарплати з преміями.

Моя пропозиція, коротко озвучена на спільному засіданні комісій і тому, мабуть, вже передана Примакову, полягала в необхідності внесення депутатами змін до регламенту, котрі б зобов’язали голову міськради хоча б щомісяця проводити зустрічі з пресою та виборцями для обговорення проблемних питань Менської ОТГ і заслуховування інформації про те, що, як і для чого робить апарат міськради для покращення стану справ в ОТГ.

Зрозуміло, що для Примакова самоврядування неприйнятне, він воліє панувати над громадою. Але, наскільки я зрозумів, і депутатам самоврядування не потрібне.

***

Удома, глянувши в Фейсбук, побачив звернення до своїх виборців Руслана Марцінківа. З паном Русланом френди давно, раніше він жив на Чернігівщині, бував і в Мені. Ось ще довоєнне відео про його зустріч з менянами в 11 кімнаті РДА 2 березня 2013 року:

А ось посилання на його нинішнє звернення до виборців.

4 год 
ПИТАЛЬНА П’ЯТНИЦЯ
Питайте все-все-все, що цікавить. Але краще про те, що в моїй компетенції 😊. Невдовзі вийду в прямий ефір і відповім, на що зможу!

Кожної п’ятниці, Карл!

Прохає питати, а не ховається від питань! Чому? Судячи з усього, совість у пана Руслана чиста, ховати нема чого. З іншого боку, думаю, що робота робиться і є що відповідати на питання виборців.

І ще що вкрай важливо. Радянські пани виховували з людей бидло, кріпаків, всіляко відвертали від суспільного управління. І добилися свого – перетворили українців на чужих на своїй землі. Тепер же вкрай важливо, щоб Україна та українці вижили, робити протилежне – всіляко долучати людей до суспільного управління, виховувати в них господаря своєї землі і долі. Що пан Руслан і робить, і за що йому величезна вдячність.

Щодо ж Примакова і його команди, то вони діють в найгірших традиціях сумнозвісної радянської влади, котра нічого спільного з самоврядуванням не має.

Я розумію, що така воля більшості виборців Менської ОТГ. Що ж, я сподіваюсь, що діти та онуки спитають в них, навіщо вони підтримують руйнування майбутнього для наступних поколінь, навіщо пускають дітей з торбами по світу.

До речі, у нас також є організація ВО “Свобода”, але її представників люди до міськради не обрали. Чому? Щоб своєю активністю не заважали Примакову панувати, щоб не вимагали працювати на благо людей?

Коментарі закриті.