IMG_20160406_083318_500x281Неприємний сюрприз від ПриватБанку 4 та 5 квітня відчули на собі менські клієнти цієї установи – банкомати не працювали і менянам зняти готівку було досить важко. Сьогодні зранку, 6 квітня, проблема залишалася не вирішеною.

ПриватБанк пояснює це тим, що завершує впровадження нового програмного забезпечення своєї банкоматної мережі по Україні і, зокрема, в Мені.

Як повідомили в банку, 5 квітня до 13:00 нова система була встановлена на понад 300 банкоматах мережі, що працюють та обслуговують клієнтів у нормальному режимі. До кінця дня 5 квітня банк мав би завершити переобладнання всіх банкоматiв по Україні. 6 квітня опівдні банкомати працювали у звичному режимі.

Де можна зняти готівку

Клієнти ПриватБанку, яким потрібно зняти готівку, можуть у такі періоди зняти гроші у касах відділень ПриватБанку або ж банкоматі будь-якого українського банку, комісія не знімається.

«На жаль, у процесі переобладнання програмного забезпечення процесингу банку 4 та 5 квітня ряд наших клієнтів стикнувся з технічними проблемами під час обслуговування в банкоматній мережі й оплати картками покупок у магазинах, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Ми перепрошуємо за технічні проблеми. Отримати готівку з карток вільно можна в касах відділень, у яких забезпечено необхідну кількість готівки».

Коментарі закриті.