У місті Чернігові 4 квітня відбувся конкурс краси «Міс туризм-Чернігів 2014», учасницями якого стали найкрасивіші дівчата міста.

Очікуваний конкурс проходив у приміщенні Чернігівського міського палацу культури. Цього вечора 26 прекрасних дівчат змагалися між собою не тільки в красі, але й в ерудиції та таланті.

Яскраве свято з виступами учасниць конкурсу «Міс туризм-Чернігів 2014», а також танцювальними і вокальними номерами колективів міста Чернігова пройшло в теплій атмосфері щасливих посмішок рідних і друзів, які щиро переживали за своїх красунь.

Під час першого виходу конкурсантки з’явилися на сцені в білих футболках і коротких шортах, а також коротко розповіли про себе. Крім того, організатори конкурсу підготували дівчатам питання на ерудицію і кмітливість. Практично всі конкурсантки відповіли вдало, заслуживши оплески глядачів.

Активне пожвавлення в залі викликав конкурс «Демонстрація фігури» – сміливий вихід дівчат у купальниках був винагороджений щедрими оплесками присутніх.

І ось настав останній, вирішальний конкурс – вихід красунь у елегантних вечірніх сукнях, після якого члени журі покинули свої місця і попрямували на нараду, щоб визначитися з титулами красунь. А тим часом на сцені продовжилася концертна програма.

По закінченні конкурсної програми, журі конкурсу визначилося з переможницями і почалася церемонія нагородження учасниць конкурсу «Міс туризм-Чернігів 2014». Всі учасниці отримали квіти, а також численні подарунки від організаторів.

Переможцями конкурсу «Міс туризм-Чернігів 2014» стали:

– Коробко Анна – «Міс туризм-бікіні 2014»;

– Коваленко Карина – «Міс-дружба туризм 2014»;

– Клевець Юлія – «Міс-інтернет туризм 2014»;

– Свистюк Анастасія – «Міс-фото туризм 2014»;

– Чижевська Оксана – «Міс-симпатія туризм 2014»;

– Андрієнко Марина – «Міс-шоу-талант туризм 2014»;

– Гарус Інна – «Міс-гран-прі талант туризм 2014»;

– Гізун Анастасія – «Третя віце-міс 2014»;

– Лазарєва Валентина – «Друга віце-міс 2014»;

– Терехова Анастасія – «Перша віце-міс 2014»;

– Кисла Дарина – «Міс-спорт туризм 2014»;

– Любенко Христина – «Міс-Only 2014».

А звання «Міс туризм – Чернігів 2014» журі присудило Ганні Лебедєвої, яка стала щасливою власницею путівки в «Європу».

Коментарі закриті.