хлібПродукція ПАТ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ» з 18 квітня подорожчає. Дану інформацію підтвердив заступник голови правління з комерційних питань Олександр Шемерлюк. Ціни зростуть на 6%, це приблизно 20-25 копійок на одному виробі. Таке рішення обумовлено різким підвищенням цін на енергоносії та сировину.

За словами заступника, ціни на пшеничне борошно зросли на 18% , житнє – на 7%, піднялися тарифи на газ, електроенергію, воду, паливно-мастильні матеріали.

Подорожчання торкнеться всіх видів хлібобулочних виробів, в тому числі і соціальних сортів хліба. Останні займають близько 65% продукції підприємства, пише Город.

Аграрний фонд, який реалізує борошно за фіксованими цінами для утримання вартості соціальних сортів, постачає тільки 30% від заявки хлібокомбінату. Неповна компенсація відповідно не дозволяє утримувати ціну.

Олександр Шемерлюк повідомив, що нові ціни на хліб вже узгоджені у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської ОДА. Він зазначає, що інші виробники хлібобулочних виробів піднімуть ціни слідом за хлібокомбінатом.

У той же час менеджер підприємства ТОВ «Наша булочка» Юлія Сухова повідомила, що ціни на продукцію планували підвищувати з 24 квітня, але на даний момент це рішення не остаточне.

Мітки: ,

Коментарі закриті.