У оновленому столичному Палаці спорту відбулося зібрання земляцтва, на якому було підсумовано і обговорено здобутки товариства за 15 років. Підписано угоду про співпрацю Чернігівського земляцтва з органами влади та місцевого самоврядування області. Участь у зібранні в Києві взяла і делегація Менщини.

Перший заступник голови РДА Володимир Невжинський (у центрі) був радий зустрічі з письменником, уродженцем Ленінівки Миколою Ткачем (зліва) та співаком Михайлом Полозом, який народився у Вільному.

Березневої пори 15 років тому у приміщенні Спілки письменників зібралося кілька десятків справжніх патріотів Чернігівщини на свою першу раду. Столичні чернігівці гуртувалися під крилом Юрія Мушкетика, який і взяв на себе головування. На порядку денному стояло питання, далеке від традиційних для Будинку літераторів проблем, – створення земляцтва.

Нині воно є найчисленнішим громадським об’єднанням, яке налічує понад три тисячі осіб. На рахунку земляцтва багато добрих і корисних справ. Приміром, у деяких територіальних громадах нашого району знайшов підтримку земляцтва започаткований в 2007 році проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За участі земляків проведено чимало культурно-освітніх заходів.

На урочистостях, приурочених 15-річчю заснування Чернігівського земляцтва, кращим його учасникам вручено відзнаки і подарунки. У фойє Палацу спорту були організовані виставки виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Кращі професійні і аматорські колективи області і столиці влаштували концертну програму.

Мітки:

Коментарі закриті.