10_191213_002Діти — це наша надія й наше майбутнє. Всі вони потребують уваги, тепла і любові, а найбільше — позбавлені батьківського піклування. Особливо тепер, напередодні Новорічних свят, коли так хочеться вірити в дива і з нетерпінням чекаєш на омріяні подарунки.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Мисник у день Святого Миколая завітав на шкільне свято у Березнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, де перебуває більше ста дітей з особливими потребами.

Він привітав всіх присутніх з новорічними святами, зачитав листівку-вітання від Президента України та вручив солодкі подарунки дітям. Як підкреслив очільник гуманітарної сфери, серед основних напрямів, над якими працюють місцеві органи влади – реалізація завдань, визначених у нових соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

«Першочергову увагу в побудові нової системи соціальної роботи Глава держави приділяє підвищенню ефективності діяльності місцевих органів влади щодо забезпечення прав дитини; реалізації права дитини на виховання в сім’ї, права на здоров’я, освіту і розвиток», – підкреслив Олександр Мисник.

До закладу цього дня з подарунками та теплими словами вітань завітали депутат обласної ради від Партії регіонів Петро Хомрач та помічник депутата обласної ради (теж від провлвдної партії) Олексія Бутенко.

З гостинцями, подарунками, сюрпризами, казковими героями на свято Миколая завітали шефи та меценати, вони дарували дітям солодощі та іграшки, огортали їх увагою, даруючи їм віру в казку і диво.

У знак подяки вихованці закладу для гостей представили невеличке новорічне театралізоване дійство, де вони охоче співали, декламували вірші, а усі без винятку глядачі винагороджували їх щедрими оплесками та підбадьорюючими посмішками.

До відома.

У Березнянській школі-інтернаті навчаються діти з вадами розумового розвитку. Тож з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу, корекційно-відновлювальної роботи та реабілітації дітей у школі-інтернаті функціонує сенсорна кімната. Тут — сухий басейн, бігова доріжка, тренажери, за допомогою яких учні удосконалюють дрібну моторику, коригують недоліки розумового відставання. Згідно з навчальною програмою у школі-інтернаті велика увага приділяється трудовому навчанню.

Тут є столярна, слюсарна і швейні майстерні, де діти здобувають певні професійні навички, що також сприяє їхній реабілітації. Хлопці займаються столярною та слюсарною справами. У столярній майстерні вони виготовляють для свого закладу швабри, держаки для лопат, топорища. Для їдальні — качалки, відбивні молоточки, кухонні дощечки. А у слюсарній — учні займаються обробкою металу, роблять молотки, сокири, завіси для дверей, совки.

Є майстерня й для дівчат. Вони вчаться працювати на ножних, електричних швейних машинках. Шиють спідниці, сукні, нічні сорочки, білизну для школи, костюми для участі у фестивалі «Повір у себе», а ще вишивають картини, серветки і прикрашають гаптуванням одяг.

Усі ці чинники позитивно впливають на відновлення здоров’я учнів, подолання порушень психофізичного розвитку, засвоєння школярами знань, розвитку здібностей, професійно-трудової підготовки та подальшої соціалізації, як того вимагає державна програма «Діти – майбутнє України».

 

За інформацією Менської РДА

Коментарі закриті.