У День Миколая волонтери з Києва – команда співробітників Едвента Лоу – відвідала діток із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і показала їм лялькову виставу.

Про це повідомив «Нашому слову» Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Співробітники гуртом назбирали 900 гривень, на які придбали альбоми для малювання, кольорові ручки й олівці. Дітям подарували мішечки з солодощами та м’які іграшки. А зібрані речі передали соціальній службі – там одяг отримають ті, хто його найбільше потребує, зокрема, й маленькі переселенці зі сходу України.
Благодійники допомагали дітям
Окрема подяка маркетинговій школі Be First за допомогу в зборі речей і водію Максиму Макарову.

Акторський склад: Таня Чичкан (ініціатор поїздки та ідейний натхненник), Віра Кучменко (за сумісництвом сценарист), Ігор Дегтяренко (за сумісництвом автор пісні) та Жанна Дуфіна.

А перед Новоріччям районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді спільно з колективом музичної школи організували новорічне свято для дітей з особливими потребами. До дітей завітали в гості мешканці «Казкового лісу» з піснями та веселими конкурсами. Ніхто не залишився без подарунка та фото на пам’ять.
Благодійники допомагали дітям
Щоб вірити в добро – треба почати робити його. Центр соціальних служб завжди отримує підтримку в своїх починаннях від небайдужих людей. У Новорічно-Різдвяні свята традиційно особлива увага знедоленим.

Приватний підприємець Оксана Шаповаленко надала спонсорську допомогу центру соціальних служб в організації поїздки для 25 дітей в розважальний центр м.Чернігова. Ролики, батут, ігрові автомати, повітряне містечко – для більшості дітей це було вперше в житті.
Благодійники допомагали дітям
Центр висловлює вдячність усім, хто розкрив своє серце для добра, і бажає, щоб вам воно повернулося сторицею.

Коментарі закриті.