Чернігівський регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю “Студентська республіка-2012” відбувся в урочищі Світанок поблизу Миколаївки.

Фестиваль традиційно об’єднав найактивнішу молодь Чернігова й області. Не стали винятком студенти та абітурієнти нашого району. З найближчою газетою своїми враженнями поділилась абітурієнтка Анна Неруш.

За її словами, цього року Студреспубліка справді жила як окрема країна – у мальовничому лісі із невеличкими будиночками на березі річки Десни. Три дні пройшли насичено, цікаво і корисно, в дружній та веселій атмосфері.

Для молоді були проведені щорічні вибори студентського мера та студентського парламенту. Всі жителі Студентської республіки мали паспорти і спеціальні гроші «студрики». Протягом трьох діб майже не відпочивали «політичні гравці», які і вдень, і вночі думали над містом, в якому хочеться жити, адже темою цього року була «Місто моєї мрії». Грали в «Мафію», яка вже давно полонила серця молоді.

У рамках Студреспубліки відбувся круглий стіл на тему «Проблеми сучасної молодіжної політики та студентського самоврядування. Законодавство України «Про вищу освіту» та «Про студентське самоврядування» – постійне переписування чи європейський шлях законотворення». Участь у ньому взяли національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, голова правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» Олег Петров, представники вишів області, молодіжних організацій та журналісти.

Розважали чернігівські команди КВН «С Потолка» та «Сім’я». Любителі футболу мали можливість подивитися трансляцію Чемпіонату Європи в дружньому колі вболівальників. Звичайно, не обійшлося без нічного багаття та пісень біля нього. Вночі для тих, хто не любить спати, була «Нічна туса». Чимало організовано веселих конкурсів від креативного оргкомітету. А найголовніше те, що Студреспубліка збирає активну молодь, поєднуючи яскраве шоу та можливість особистісного росту.

 

Коментарі закриті.