У Березні вчора відбувся фінал третього етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед школярів Менського району.

У змаганях взяли участь понад 60 учнів з 5 шкіл району: Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мрія», Покровської ЗОШ «Покровські козачата», Волоськівської ЗОШ «Комета», Локнистенської ЗОШ «Спарта» та Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів «Колос», повідомляє сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Менської райдержадміністрації .

Програма складалася з презентації кожної команди, вікторини на олімпійську тематику, спортивної естафети та волейболу. Напружена боротьба тривала близько п’яти годин.

По видових вподобаннях серед найкращих були: Покровська ЗОШ – волейбол, Березнянська ЗОШ та Волосківська ЗОШ – презентація, Березнянська ЗОШ – комбінована естафета, Березнянська ЗОШ І-ІІ ступенів – вікторина.

Березнянська та Волосківська команди набрали однакову кількість балів і краща команда визначилась лише за особистими зустрічами. Переможцем стала Березнянська ЗОШ, друге місце – у школи Волосківців і третє – у команди «Колос» Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Під час спілкування між учасниками, наставниками команд, тренерами, методистами та керівництвом відділу освіти і сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було обговорено ряд важливих питань щодо подальшого планування та реалізації фізкультурно-оздоровчої роботи, наявності інвентарю та транспортної підтримки для участі у змаганнях наших спортсменів на території Менського району.

Коментарі закриті.