“Пакунки малюка” отримали вже п’ять породіль нашого району.

Управлінням соціального захисту населення розпочато доставку одноразової натуральної допомоги жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня 2018 року. Допомогу від держави отримали молоді мами із Стольного, Волосківців та Мени.

Ззовні бебі-бокси виглядають яскраво і привабливо. І їхнім вмістом матусі, які їх отримали, також були задоволені. Весь комплект “пакунку малюка” упакований в коробку-колиску з міцного картону. Щоправда, коробка доволі об’ємна й важить близько 8 кг.

Міністерством соціальної політики України визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до 5 тисяч гривень для комплектування одноразової натуральної допомоги.

Отже, родини при народженні дитини отримають набір з 25 речей для новонароджених. У набір входять, зокрема: підгузники (не менше 94 штук в упаковці), вологі серветки (не менше 56 штук), ситцеві пелюшки, фланелева, муслінова, а також багаторазова вологостійка пелюшки, дві шапочки, боді з коротким рукавом і боді з довгим рукавом, брюки-повзунки, «чоловічки» з довгим рукавом і штанцями, шкарпетки.

Також пакет малюка включає: термометр для води; термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником; манікюрні ножиці дитячі; прокладки для лактації (не менше 60 штук), ковдра тепла/демісезонна й плед-ковдра; матрац для колиски; рушник махровий для купання; іграшка-брязкальце; крем і рідке мило-шампунь дитячий.

У пологових будинках ще досі не видають “пакунки малюка”, як це передбачалось раніше.

Коментарі закриті.