Заради розвитку сильної та успішної Менської об’єднаної територіальної громади та з метою реалізації ряду важливих соціально-економічних проектів, ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність», ПП «Наш край», об’єднання «Самопоміч» на виборах голови ОТГ підтримають єдиного кандидата від громади – Олександра Петровича Мисника.

Він має великий досвід управлінської роботи, лише в Олександра Мисника є бачення соціально-економічного розвитку громади. Саме його команда розробила Стратегію розвитку «Успішна громада» з покроковим вирішенням завдань.

Тому своїх кандидатів на голову Менської об’єднаної територіальної громади вищеназвані політичні сили не висували, а відтак звертаються до своїх виборців з проханням прийти на виборчі дільниці у неділю, 30 квітня, і віддати свій голос за Олександра Мисника.

2 коментарів

 1. timoshenko2017 сказав:

  Шановна редакція інтернет сайту (газети) “Наше слово”!
  Я, як голова Менської районної організації ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, офіційно заявляю, що ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, НЕ ПІДТРИМУЄ ЖОДНОГО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
  Офіційно звертаюсь до редакції сайту СПРОСТУВАТИ неправдиву інформацію стосовно підтримки нашою політичною силою, кандидата на посаду голови ОТГ, Олександра Мисника!
  Додатково повідомляю, що нами також вже направлено офіційне звернення в письмовому вигляді до редакції “Наше слово”, з аналогічною вимогою!
  В разі не спростування відповідної інформації, зі сторони редакції, ми обов’язково будемо звертатися до суду!
  0  0
 2. Шановна редакція! Як представник Менської районної організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” хочу нагадати Вам, що відповідно до частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеві вибори” забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.
  В даному випадку інформація розміщена в цій статті “«Батьківщина», БПП, «Наш край», «Самопоміч» підтримують Олександра Мисника” не лише не відповідає вимогам Закону з огляду на те, що не означена, як передвиборча агітація, а і містить завідомо недостовірну інформацію про підтримку нашою місцевою організацією кандидата на посаду Менського міського голови об’єднаної територіальної громади О.П. Мисника, адже Менська районна організація Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” не підтримує жодного кандидата на посаду Менського міського голови і нікому з кандидатів не висловлювало своєї підтримки.
  Відповідно до приписів частин 5 та 10 статті 60 Закону “Про місцеві вибори” засоби масової інформації несуть відповідальність за розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями, так само, як і за порушення порядку проведення передвиборчої агітації.
  Відповідно до частини 6 статті 60 Закону “Про місцеві вибори” місцева організація партії має право звернутися до засобу масової інформації, що оприлюднив інформацію, яку місцева організація партії вважає недостовірною, з вимогою опублікувати їх відповідь. Засіб масової інформації, що оприлюднив відповідну інформацію, не пізніш як через два дні з дня звернення з вимогою про відповідь, але не пізніше останнього дня перед днем виборів зобов’язаний надати місцевій організації партії, кандидату, щодо яких поширено недостовірну інформацію, можливість оприлюднити відповідь: надати такий самий ефірний час відповідно на телебаченні чи радіо або опублікувати в друкованому засобі масової інформації наданий місцевою організацією партії чи кандидатом матеріал, який повинен бути набраний таким самим шрифтом і розміщений під рубрикою “Відповідь” на тому ж місці шпальти в обсязі, не меншому, ніж обсяг інформації, що спростовується. Відповідь повинна містити посилання на відповідну публікацію в друкованому засобі масової інформації, передачу на телебаченні, радіо та на інформацію, що спростовується.
  Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Вас спростування недостовірної інформації про підтримку Менською місцевою організацією ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” кандидата на посаду Менського міського голови Мисника О.П. і закликаємо утриматися від оприлюднення аналогічної недостовірної інформації в друкованій версії видання “Наше слово”, бо в інакшому випадку нашою організацією будуть ужиті усі превентивні засоби розповсюдження цієї інформації, а також буде підготовлений відповідний судовий позов з метою вилучення усього тиражу газети, яка буде містити недостовірну інформацію та порушувати порядок введення передвиборчої агітації.
  Сподіваємось на взаєморозуміння і на відновлення наших порушених прав та інтересів вищезазначеною публікацією.
  З повагою, представник Менської районної організації ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, Олександр Гашпар.
  0  0